Płatności i dostawa

Płatności

To w jaki sposób nam zapłacisz zależy tylko od Ciebie. Możesz to zrobić od razu dokonując zakupów w sklepie. Wtedy masz do dyspozycji płatność kartą płatniczą (Visa, Mastercard), BLIK-iem, MASTERPASS-em lub szybkim przelewem dzięki DOT-PAY. Możesz również zapłacić za zakupy kurierowi, który dostarczy je do Twojego domu.

Dostawa

Wszystkie zakupione przez Ciebie cuda wysyłamy na terenie Polski w przeciągu dwóch dni roboczych od chwili zaksięgowania kwoty należnej za produkt w przypadku wyboru płatności z góry lub od momentu od potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji w przypadku wyboru płatności przy odbiorze.

Zależy nam na tym, abyś jak najszybciej mogła/mógł cieszyć się zakupionymi produktami. Dlatego Toje zamówienia wysyłamy kurierem. Na co dzień korzystamy z usług najlepszych firm kurierskich w Polsce i na świecie. Współpracujemy z InPost-em, FedEx-em i DPD.

Kurier - 13,50PLN

Kurier za pobraniem - 19,50PLN

Darmowa wysyłka kurierem - za zakupy powyżej 199,00PLN

Zazwyczaj firmy kurierskie dostarczają przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Pamiętaj jednak, że kurier ma dwa dni robocze na dostarczenie Ci Twojego zamówienia. Jeśli tak się nie stanie prosimy poinformuj nas o tym. Zależy nam na Twojej satysfakcji.

Logowanie

Jesteś już naszym klientem?

Niepoprawny adres email.

6 lub więcej znaków, liter i cyfr. Musi zawierać co najmniej jedną liczbę.

Your information will nerver be shared with any third party.